Tomáš "Pospy" Pospíšil - Lev salónů, frontman, bohém a po Krakonošovi nejvousatější člověk ze severu Čech. Má tolik kytar, že před jeho domem pravidelně stávkují Greenpeace a házejí mu biocihly do oken - Pospy je však poctivě recykluje - hází jim je zpět. Když nepomohou biocihly, zahajují protestující často hladovku. A tu se projeví pravá Pospyho tvář - je totiž světově vyhlášeným léčitelem vegetarianismu a hladovění obecně. Bůčkem přecpaní zelení mírotvorci pak kapitulují a za zvuku zpěvné Tomášovy kytary se šourají jeden po druhém pryč. Jo a kdyby se vám zdála barva jeho hlasu podobná jednomu známému grungeovému zpěvákovi, tak je to pravda. Skutečně má hlas podobný. Komu? O tom se přou lidé už od začátku THE SCOFFERS. V naší kapele převládá názor, že jeho hlas je nejvíce podobný Barrymu Gibbovi z BeeGees trochu líznutý Tinou Turner.

Ondra Prchal alias "Černá mamba" - Patrně nejhladovější člen kapely. Má neuvěřitelně efektivní trávicí trakt, k čemuž jistě přispívá i fakt, že si po velkém jídle tře pupík mokrou žínkou. Zvláštní na tom je, že nás všechny nutí se na to dívat. V THE SCOFFERS předčí všechny velikostí svého pedalboardu. Dokonce k němu publikoval v malém nákladu i precizně vyvedenou mapku v měřítku 1:50.000 za což sklidil ocenění Klubu Českých Turistů - bohužel se nám ale stává, že se nám po stagi během koncertů potulují různí trampové, skauti a podobně. Tady vidíte, jak jsou mapy nebezpečná věc. Dále dbá o zdravý životní styl všech členů kapely tím, že má zároveň i nejtěžší aparát. Od té doby se všem členům zvětšily obvody bicepsů, kterými se pak chlubí personálu klubů, fanynkám i náhodným kolemjdoucím. Je nanejvýš jasné, že jejich rozpačité úsměvy znamenají čirý obdiv. A bubeníkovi se dokonce z neustálého přenášení této zvukově-posilovací bedýnky udělali asi tři chlupy na hrudníku. I on má neustálou potřebu je všude možně ukazovat. Bubeníkova přítelkyně mu od té doby neřekne jinak, než "chlapáku".

Vojta Růzha - Jeho největším snem je mít buldozer a provádět s ním nejrůznější rozsáhlé stavební (respektive bourací) úpravy. Obvykle celých menších městeček a vesnic. Je asi největším glosátorem a průpovídkářem kapely. Mezi humoristy je znám pro své umění si počkat. Pokud ho ale náhodou někdo s vtipem předběhne, jednoduše ten vtip vezme a vrátí jej povýšen do úplně jiného levelu jeho tvůrci zpět. Miluje svou kočku. Jeho kočka ho taky miluje. Vroucně. Vojta kromě jiného i dobře rozumí dřevu. Proto perfektně zvládá komunikaci uvnitř kapely. Má nejvýše posazené struny ze všech baskytar ve střední Evropě, což mu umožňuje být se svým nástrojem zcela flexibilní - za pomoci ručně vyrobených šípů chodívá s basou po zkouškách na lov drobné lesní zvěře, za teplých a slunečných dní pak na ní v mírném vánku suší koberce a povlečení. Na basu má futrál od staré sniperské pušky. Straší tím zejména pražské policisty v době příjezdu významných zahraničních politiků a diplomatů. V CPZ se pak ještě dlouho směje, jak že to strážce zákona pěkně převezl.

Vítek Příkaský - Služebně nejmladší člen kapely, věkově nejstarší a tedy nejmoudřejší a nejchytřejší. Znalec dobrého jídla. Píše neskutečně dlouhé emaily. Emaily proto, že kdyby musel zprávy psát na papír, zcela by zvrátil rovnováhu v dřevařském průmyslu. Je nepřímo zodpovědný za nutnost všech internetových providerů zvýšit rychlosti připojení, hlavně na Liberecku. Má rád omlácené kytary. Podle frontmana je to člen s největším pozadím, Vítek se ale domnívá, že frontman zřejmě někde omylem požil dávku metanolu a neslouží mu správně zrak. Dlouho přemýšlel, jak by mu mohl zrak vyléčit, nakonec dospěl k názoru, že čerstvě useknutá koňská hlava v jeho posteli bude vhodným lékem. Je členem KPZ - neboli Klubu Přátel Zvířat, což koliduje s jeho aktivitami v CN - tedy Cosa nostra. Jakožto člen KNT - Klubu Nepřátel Turistů je obvykle první, kdo se vypořádává s jedinci, kteří chodí Ondrovi s mapkou v ruce po pedalboardu.

Ráďa Stand - Zvukař, poeta a znalec botaniky. Stará se o to, aby zvukové vlny proudily správným směrem. Na vrub mu jde taková nepříjemnost, kdy se jeho chybou už párkrát stalo, že přehodil v napájení fázi a aparatura začala z místnosti zvuk vysávat. Návštěvníky těchto koncertů to dost děsilo, protože nebylo slyšet vlastního slova. Je zvláštní, že tento úkaz se děje většinou i na koncertech, kdy má fázi prokazatelně správně. Kapela ho navíc podezřívá, že tablet, který používá ke zvučení, vůbec ke zvučení vlastně nepoužívá a hraje si na něm hry či sleduje seriály, případně dohání zanedbanou četbu e-mailů od Vítka. Tuto domněnku se však nikdy nepodařilo prokázat.

Klárka Růzhová - Manažerka. Náš mimohudební boss. Do doby před managerováním THE SCOFFERS neměla žádné psychické ani fyzické problémy. THE SCOFFERS popírají jakoukoli souvislost s její náhlou nespavostí a silnými tiky do uší. Její tiky do uší jsou ale skvělou záminkou k tomu jí zvát za dusných letních dní na různé terásky a zahrádky. Všude, kde je ona, je takový zvláštně příjemný vánek. Kromě toho je hodná, starostlivá, umí "komunikovat" s Vojtou a dokonce vaří na našich soustředěních. Jako manažerka je nesmlouvavá a už ožebračila několik hudebních pořadatelů. Negativním jevem této taktiky je, že nám tím neustále ubývá míst, kde bychom mohli hrát. Za své vyjednávací úspěchy vděčí silikonové kabelce - vidina jejího získání je pro ní neustálou motivací.

Grupa

Freak singer
Mustache man
Guitar madman
Big Boy
Like Trash drummer