GRUPA

Tomáš "Pospy" Pospíšil - Lev salónů, frontman, bohém a po Krakonošovi nejvousatější člověk ze severu Čech. Má tolik kytar, že před jeho domem pravidelně stávkují Greenpeace a házejí mu biocihly do oken - Pospy je však poctivě recykluje - hází jim je zpět. Když nepomohou biocihly, zahajují protestující často hladovku. A tu se projeví pravá Pospyho tvář - je totiž světově vyhlášeným léčitelem vegetarianismu a hladovění obecně. Bůčkem přecpaní zelení mírotvorci pak kapitulují a za zvuku zpěvné Tomášovy kytary se šourají jeden po druhém pryč. Jo a kdyby se vám zdála barva jeho hlasu podobná jednomu známému grungeovému zpěvákovi, tak je to pravda. Skutečně má hlas podobný. Komu? O tom se přou lidé už od začátku THE SCOFFERS. V naší kapele převládá názor, že jeho hlas je nejvíce podobný Barrymu Gibbovi z BeeGees trochu líznutý Tinou Turner.

Jan Plášil - Basová kapacita. Basy nejen že precizně ovládá a rozumí jim, ale ony vlastně basy ovládají Honzu alias Plášu a též rozumí ony jemu. Když o někom řeknete, že tichá voda břehy mele, získáte dojem klidného a nenápadného introverta, jenž krůček po krůčku tiše mění svět kolem vás. Tak Pláša ho mění taky. Jen ne tiše a poklidně. Jeho "tichá voda" je spíš výpusť Tří Soutěsek (ta velká vodní nádrž v Číně) po období dešťů. Jeho obličejová mimika je nevídaná a zcela nepřehlédnutelná. Je milovníkem vozů značky BMW. Kdyby nebyl basákem, mohl by být i hercem. Jeho výkřiky "Imagináááárium", které onehdy volal z jedoucího auta staženým okýnkem, zůstanou v našich pamětech pro vždycky. Jako jediný z nás umí jezdit do suterénu výtahem zcela sám a kdykoli se mu zachce. Je hudebně študovaný a graduovaný pročež ovládá jazzovou teorii i praxi a vždy, když si chce od těchto věcí odpočinout a promluvit si s lidmi těmito věcmi zcela nepolíbenými, tak hraje s námi. Suchost jeho humoru je někde kolem 0,2mm ročně, tedy extrémní suchost, sušší vtipy vypráví už jen jeho strýc Troud, toho času na dovolené v poušti Atacama. 

Vojta Šilhán - Sheldon Cooper kapely. Pravděpodobně operuje v Matrixu a všechno vidí jen jako vodopády zeleného kódu. Říká bez okolku co si myslí, a proto si jistě každý dovede představit, proč je nejmilovanějším hudebníkem a člověkem široko i daleko. Chtěl by být firemním hráčem na bicí značky Sonor, ale značka Sonor bůhví proč nechce jeho. Jeho záliba v klavíru a dalších melodických nástrojích už nejednoho zanechala tápat, proč si vybral ke hře právě spíše rytmický nástroj. Přesto se svou virtuozitou snaží vyloudit na bicí i melodii, přestože všem okolo to přijde jako "bum & prásk". Běhá dobře a běhá rád. Je to člověk s nejstarším telefonem nejen v kapele, ale i ve střední Evropě. Jeho telefon je tak starý, že na něm nerozchodíte ani hada a traduje se, že pamatuje nejen technologickou revoluci, ale i tu Sametovou. Tento telefon má proto, aby nemohl přijímat smsky z Pospyho iPhonu a následně se vymlouvat, že o ničem nevěděl a že mu nic nepřišlo. Je to největší dříč a pedant. Ostatní se mu bojí volat a na cokoli se ho ptát. Drží Guinessův rekord v rychlosti balení svých bicích. Jednou balil dokonce tak dlouho, že ho kapela, hrající v klubu další den po nás, najala na záskok.

Vítek Příkaský - Znalec dobrého jídla. Píše neskutečně dlouhé emaily (zakrývá tím to, že neumí mluvit). Emaily proto, že kdyby musel zprávy psát na papír, zcela by zvrátil rovnováhu v dřevařském průmyslu. Má rád staré omlácené kytary, ale moderní digitální technologie (nemá a nechce lampový aparát). Je členem KNT - Klubu Nepřátel Turistů. Nesnáší běžky, plavání, jízdu na kole a běhání - z toho důvodu se mnohdy (až se vydýchá) směje Vojtovi Šilhánovi (který naopak běhá dobře, běhá rád). Z jídla nejlépe maso a sladké. Z masa nejlépe žebra, burgery a steaky, ze sladkého nejlépe dorty a moučníky. Mezi jeho hrdiny patří Bud Spencer, Kung Fu Panda, Hulk, Oliver Hardy, Krokodýl Dundee, Peter Griffin, Lex Barker a Roman Holý. Mezi jeho oblíbené kapely patří Foo Fighters, Deftones, Periphery, Thrice a další. Je absolutně nepolíben citem pro módu, nechápe koncept módních trendů. Pohodlné oblečení a obuv nosí mnohdy až do jejich roztrhání. Chce si udělat zbrojní průkaz, což jak sám říká nemá žádnou souvislost se vztahy v kapele. Jako jediný na světě dokáže zničit svým agresivním potem nové struny za 20 minut - čímžto nepřímo nabízí spolupráci pro endorsing jakéhokoli výrobce strun výměnou za jejich kontinuální dodávky. Je vášnivým brusičem nožů, což je aktivita, u které dá spočinout jinak věčně hlasitým myšlenkám nad budoucností kapely.

Ráďa Stand - Zvukař, poeta a znalec botaniky. Stará se o to, aby zvukové vlny proudily správným směrem. Na vrub mu jde taková nepříjemnost, kdy se jeho chybou už párkrát stalo, že přehodil v napájení fázi a aparatura začala z místnosti zvuk vysávat. Návštěvníky těchto koncertů to dost děsilo, protože nebylo slyšet vlastního slova. Je zvláštní, že tento úkaz se děje většinou i na koncertech, kdy má fázi prokazatelně správně. Kapela ho navíc podezřívá, že tablet, který používá ke zvučení, vůbec ke zvučení vlastně nepoužívá a hraje si na něm hry či sleduje seriály, případně dohání zanedbanou četbu e-mailů od Vítka. Tuto domněnku se však nikdy nepodařilo prokázat.

Grupa

The Man
Freak Singer
Sheldon Cooper
Big Boy