GRUPA

The Scoffers v roce 2011 založili Tomáš "Pospy" Pospíšil (zpěv), Ondra Prchal (kytara) a Vojta Růzha (baskytara), po pár letech se ke kapele přidal Vítek Příkaský (kytara). Kapela vystřídala několik bubeníků, počínaje Zdeňkem Drábkem, přes Matěje Macka, Tomáše Hájíčka Jr. (Krucipüsk)          a Honzu Jirsu až po současného Vojtu Šilhána (Imaginárium a Big'O'Band). Koncem roku 2018 prodělala kapela zásadní                                                                                                        personální změny, z kapely odešli Vojta                                                                                                  Růzha a Ondra Prchal, na baskytaru byl                                                                                                   obsazen Honza Plášil (SHK).


Tomáš "Pospy" Pospíšil - Zpěv - Lev salónů, frontman, bohém a po Krakonošovi nejvousatější člověk ze severu Čech. Jo a kdyby se vám zdála barva jeho hlasu podobná jednomu známému grungeovému zpěvákovi, tak je to pravda. Skutečně má hlas podobný. Komu? O tom se přou lidé už od začátku The Scoffers. V naší kapele převládá názor, že jeho hlas je nejvíce podobný Barrymu Gibbovi z                                                                    BeeGees trochu líznutý Tinou Turner.


Jan Plášil - Baskytara - Basová kapacita. Je milovníkem vozů značky BMW. Kdyby nebyl basákem, mohl by být
i hercem. Jeho výkřiky "Imagináááárium", které onehdy volal 
z jedoucího auta staženým okýnkem, zůstanou v našich pamětech pro vždycky. Suchost jeho humoru je někde kolem 0,2mm ročně, tedy extrémní suchost, sušší vtipy vypráví už jen jeho strýc Troud, toho času na dovolené          v poušti Atacama.


Vojta Šilhán - Bicí - Sheldon Cooper kapely. Říká bez okolků co si myslí, a proto si jistě každý dovede představit, proč je nejmilovanějším hudebníkem a člověkem široko i daleko. Je to člověk s nejstarším telefonem nejen v kapele, ale i ve střední Evropě. Ostatní se mu bojí volat a na cokoli se ho ptát. Drží Guinessův rekord v rychlosti balení svých bicích. Jednou balil dokonce tak dlouho, že ho kapela, hrající v klubu další den po nás, najala na záskok.


Vítek Příkaský - Kytara - Znalec dobrého jídla. Píše neskutečně dlouhé emaily (zakrývá tím to, že neumí mluvit). Je členem KNT - Klubu Nepřátel Turistů. Nesnáší běžky, plavání, jízdu na kole a běhání- Rád se směje Vojtovi z rozličných důvodů. Je vášnivým brusičem nožů, což je aktivita, u které dá spočinout jinak věčně hlasitým myšlenkám nad budoucností kapely.


Ráďa Stand - Zvuk - Poeta a znalec botaniky. Kapela ho podezřívá, že tablet, který používá ke zvučení, vůbec ke zvučení vlastně nepoužívá a hraje si na něm hry či sleduje seriály. Tuto domněnku se však nikdy nepodařilo prokázat.

Mára Jánský - Zvuk - Pokud nezvučí jinou zásadní akci, zaskakuje za Ráďu, když ten zrovna nemůže. Je extrémně podobný Tedu Mosbymu z HIMYM, jen vyšší a hubenější.